Wróciliśmy!

Witamy po dłuuuuuugiej przerwie! Wracamy dobre z naszym 3xradiowym pitu pitu o tym co ostatnio się działo w świecie tri i na naszym podwórku biegowym ( PZU półmaraton!) oraz odpowiadamy na wasze pytania o starty z draftingiem, przygotowania do maratonu i strategie na start lub o to co sypnąć do buta, żeby nie było lipy. Poza tym, rozmawiamy o jedzeniu podczas ciężkiego treningowego (i jesteśmy ciekawi co jecie WY! – dajcie nam znać).

 

http://traffic.libsyn.com/3xradio/3xradio_17.mp3

 

Spis treści:

3:30 – co się dzieje w triathlonie u nas/ na świecie

7:23 – Zmiany w peletonie na zawodach z draftingiem i umiejętność jazdy w grupie

17:00 – Kupowanie używanego lepszego roweru szosowego vs słabszego, ale nowego.

25:55 – przygotowania Janusza do maratonu i strategia na start

47:20 – Patenty na obtarcia stóp podczas triathlonu

50:20 – Triathlonowe potrawy na wiosnę

57:15 – Trenowanie z kontuzją kolana

59:50 – Starty w okresie rozbudowy

 

EDIT: W audycji mówię, że Camilla Pedersen zajęła na IM RPA 3 miejsce i to był błąd - zajęła 4 miejsce! Natomiast już w zeszłym roku we wrześniu zdobyła mistrzostwo świata na długim dystansie ITU.

 

Pozdro!

04 kwiecień | 3xRadio

KOMENTARZE (1)

cebul

Siemanko!!! Dieta paelo to dieta przodków tzn: dużo mięcha nieprzetworzonego :) szczególnie dobrze bybyło jakby to była dziczyzna tzn mięcho przodków.

KOMENTUJ

W poprzednich dwóch częściach pisałem o tym, jak sobie radzić z przeziębieniem. Dzisiaj będzie kilka wskazówek jak się uporać z naszym planem treningowym, kiedy już zdołaliśmy się uporać z przeziębieniem/pomniejszą kontuzją i jesteśmy gotowi wsiąść na nasz przykurzony już rower. czytaj więcej →