W dwudziestej (!!!) audycji 3xRadio gościmy Mateusza Kaźmierczaka, reprezentanta Polski i jednego z najlepszych zawodników w kraju.

Kazik odpowiada na Wasze pytania na temat treningów, a przy okazji opowiada nam o swojej diecie, startach oraz przygotowaniach do Rio!

http://traffic.libsyn.com/3xradio/3xradio_20.mp3

Rozkład:

0:15 Skit Czekolada Skit!

14:00 Kolka podczas zawodów. Jak żyć?

19:44 Start w pełnym IM na treningu do dystansu 70.3

25:30 Plany startowe Kazika na ten sezon. Nasze też: )

38:37 Dieta w wydaniu M.K.

42:00 Jak radzić sobie z kontuzjami?

46:55 Kazik o startach na dłuższych dystansach

51:00 Kazik o tym gdzie mu sie najlepiej trenuje i startuje

54:20 Zarobki w triathlonie zawodowym

1:00:25 Kwalifikacje do IO i plany polskiej kadry na Rio

1:09:30 Radzenie sobie z niską temperatura podczas zawodów

1:12:20 Trening biegowy dwa razy w tygodniu – jak rozplanować

1:15:00 Czy pełne koło się opłaca

24 maj | 3xRadio

KOMENTARZE (6)

3xjanusz

Sochu - dzięki bardzo za dobre słowo! Zbieramy pytania bo do końca przyszłego tygodnia jestem na wyjeździe, ale jak tylko wrócę to nagrywamy ze zwiększoną mocą:) Pozdro!

sochu

Panowie uzależniliście już grono ludzi od siebie. Teraz w codziennych rozmowach telefonicznych między moimi znajomymi pada zapytanie: - jest już nowa audycja?? - nie, nic nie wrzucili - FUCK :) Mam zapytanie co do pojawiających się rowerów triathlonowych aluminiowych. Są one tańsze od karbonu ale czy gorsze?? Jakie tak naprawdę są różnice?? Czy może warto aluminiową ramę a resztę pieniędzy przeznaczyć na lepsze koła?? Dzięki i nagrywajcie :)

3xjanusz

Bartas - rzeczywiście, zapomniałem wrzucić 19. audycję na bloga! Poszła tylko na naszym FB i Xtri.pl. Link tutaj-> http://traffic.libsyn.com/3xradio/3xRadio_19.mp3 . Miłego słuchania:)

b@rTAS

chyba gdzieś przeoczyłem audycję nr 19ście... odbyła się taka?

3xjanusz

Dzięki Tomek! Okej, następnym razem zrobię ciszej - zmienimy też ten podkład, żeby był jakiś spokojniejszy. Super, że nas słuchasz:) Pozdro!

Tomek

Panowie, super audycja i super goście! Jedyne o co chciałbym prosić to to abyście ciutke ściszyli muzyczkę bo czasami ciężko usłyszeć o czym gaworzycie.

KOMENTUJ

W poprzednich dwóch częściach pisałem o tym, jak sobie radzić z przeziębieniem. Dzisiaj będzie kilka wskazówek jak się uporać z naszym planem treningowym, kiedy już zdołaliśmy się uporać z przeziębieniem/pomniejszą kontuzją i jesteśmy gotowi wsiąść na nasz przykurzony już rower. czytaj więcej →